Automobilių stiklų keitimas ir remontas

Jeigu priekiniame stikle po akmenuko smūgio liko tik nedidelis įdūžimas mažesnio skersmens nei 2,5 cm (kaip 2 eurų moneta), nebūtina skubėti keisti stiklo. Pažeistą vietą galima suremontuoti!

Stiklas, kaip medžiaga, yra tvirtas ir ilgaamžis. Jo tąsumo jėga yra didesnė nei metalo. Bet, kai stiklas yra pažeistas, jis praranda 90% savo tvirtumo.

Autostiklų idaužų remontas yra labai svarbus, nes automobiliui judant, vibruojant jo kėbului, taip pat staigiai keičiantis oro temperatūrai, stiklą veikia įvairūs fizikiniai veiksniai. Dėl šios priežasties visai nedidelis stiklo pažeidimas gali išplisti neprognozuojama kryptimi ir pridaryti daugiau žalos, ir tada stiklo suremontuoti jau nebus įmanoma ir jį teks pakeisti nauju.


Patarimai, jei stikle atsirado įdauža
  • įdaužos vietą reikia užklijuoti lipnia juosta, kad nepatektų nešvarumų;
  • jei pastebėjote vėliau, pirma nuvalykite nešvarumus ir tik tada užklijuokite;
  • skubiai kreipkitės į UAB Stiklita autostiklų centrą, kad meistrai sutaisytų įdaužą.

Deja visiškai pašalinti įdaužos stikle jau nepavyks. Tačiau, ji liks beveik nepastebima ir, kas svarbiausia, stiklas atgaus buvusi tvirtumą.

Dažniausiai pasitaikantys stiklo pažeidimai

“Buliaus akis“ – tai dažniausiai pasitaikantis stiklo pažeidimas.

Šis įtrūkimas gana lengvai pasiduoda remontui, po kurio lieka mažai pastebimas stiklo pažeidimas. Tokie įtrūkimai dažniausiai būna apvalios formos ir nedidelio skersmens, todėl ir vadinami “buliaus akimi”.

Žvaigždutė – sunkiausiai remontuojamas pažeidimas, reikalaujantis daug laiko sąnaudų. Kaip bebūtų gaila, bet po remonto lieka matomas, nors padaryta žala būna minimali.

Kombinuotas – Tai derinys “buliaus” akies ir žvaigždės. Šis įtrūkimas remontuojamas nesunkiai, po remonto lieka mažai pastebimas stiklo pažeidimas.

Kodėl verta remontuoti stiklo įdaužą?
  • Remontas leidžia išsaugoti originalų stiklo įklijavimą. Gamykliškai įklijuotas stiklas suteikia papildomą ir būtiną tvirtumą kėbului, stogui, o taip pat garantuoja sandarumą;
  • Taupo pinigus .Paprastai stiklo remontas sudaro apie 10-15% ar net mažiau naujo originalaus stiklo kainos;
  • Remontas yra patogus ir greitas. Darbai atliekami labai greitai, tad nerekia palikti automobilio ilgam dirbtuvėse.
Stiklo įtrūkimų stabdymas

Įtrūkimo stabdymas skirtas suremontuoti jau skilusią įdaužą, kuri laiku nebuvo suremontuota. Tokiu būtų yra daroma, kad stiklas toliau neskiltų. Šiuo atvėju, suremontuotas stiklas nebebus kaip naujas – įtrūkimas liks, tik nesiplės toliau, o Jus galėsite toliau tęsti suplanuotą kelionę. 

Garantijos, kad stiklo trūkimas nesiplės po sustabdymo neteikiamos, nes esamos technologijos to, dėja, negali garantuoti. Tai tik laikina priemonė, kuri padeda laikinai sutaupyti pinigų, kadangi toks remontas gerokai pigiau, nei iškart keisti stiklą nauju.

Turite klausimų? Norite rezervuoti laiką? Susisiekite su mumis
Darbo laikas

VILNIUS

Pirmadienis-Penktadienis: 7-18 val.
Šeštadienis: 9-12 val.
Būtina išankstinė rezervacija

Kaunas

Pirmadienis-Penktadienis: 8-18 val.
Šeštadienis: 9-12 val.
Būtina išankstinė rezervacija

Šiauliai ir Šiaulių raj.

Pirmadienis-Penktadienis: 8-18 val.
Šeštadienis: 9-14 val.
Būtina išankstinė rezervacija